Přednášky 2022

Přednášky 2022

Aktualizováno 16.1.2022

Vážení zájemci o přednášky s tématikou Aplikované behaviorální analýzy, spolek Rodiče pro děti s autismem zatím žádné přednášky nechystá. Avšak rádi bychom Vás upozornili na přednášky, webináře a záznamy webinářů jiných organizací.

Od 20.1.2022 začíná kurz společnosti Učení zABAvou. Tento kurz je zaměřen na základy ABA. Podrobnosti naleznete zde .

Spolek Modrý kruh pořádá rovněž webináře s ABA tématikou. Jejich kalendář nejdete na jejich stránkách zde . Nejbližší začíná 25.1.2022. Starší webináře je za poplatek možné shlédnout ze záznamu.

31.1.2022 pořádají behaviorální analytičky sdružené do uskupení ABA Brno krátké povídání na téma Posílení. Akce je dostupná zdarma na Facebookových stránkách ABA Brno.

Od 18.2.2022 (přihlášení do 31.1.2022) probíhá teoretičtěji zaměřený kurz, který nabízí Masarykova univerzita v Brně Základní postupy v aplikované behaviorální analýze . Pozor, tento kurz existuje ve dvou verzích. Pro rodiče je určena neakreditovaná verze, na kterou vede i náš odkaz.

Pokud si přejete být informováni o pořádaných akcích a dosud nejste na kontaktním seznamu, napište nám na info@roprodesa.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Poděkování

Již od roku 2016 spolupracujeme při zajišťování přednášek s Fakultou strojní ČVUT v Praze.
Fakulta nám poskytuje přednáškovou místnost s velmi dobrou akustikou a příjemným zázemím.
Mockrát děkujeme!

logo FS ČVUT